Manager aprovizionare

Compania „Orhei-Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilităţile principale:

  • Participa activ la selectia furnizorilor si la negocierea contractelor de achizitii echipamente sau produs;
  • Procesează și negociază cererile de aprovizionare întocmite de departamentul de gestiune;
  • Emite comenzi furnizorilor în concordanță cu politicile de achizitie ale companieiExperienta in negocierea contractelor;
  • Capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte de achizitie;
  • Înțelegerea fundamentelor economice si tranzactii internationale;
  • Înțelegerea principiilor logisticii, vamale, firme de transport
  • Acceptarea si procesarea de noi propuneri de aprovizionare: analiza conditiilor, aducerea la cunostinta managerului privind informatiile generale pe oferte;
  • Organizarea tenderelor de achiziții produse, servicii.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare;
  • Experienţă de muncă în funcţii similare, mai mult de 3 ani;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză (cel puţin);
  • Abilităţi de lucru în programe Microsoft Office, Power Point;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilităţi de prezentare a produselor, de comunicare, insistenţă, flexibilitatea gîndirii, deprinderi analitice, motivare către rezultate;
  • Disponibilitate de plecare în deplasări în ţară şi peste hotare;

Calităţi personale:

  • creativitate;
  • comunicabil;
  • spirit de iniţiativă;
  • încredere în sine;
  • capacitate sporită de muncă;
  • orientare către rezultate.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • amplasarea geografică a locului de muncă: mun. Chișinău.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть