Compania " Videosecurity" angajeaza:

Manager aprovizionare pe piata interna

Fii la curent cu cele mai recente noutăți ale companiei, devină prietenul nostru pe pagina de facebook: http://goo.gl/3kfKvs

CERINTE:
- Studii superioare
- Cunoasterea limbii romine si engleze(mediu-avansat)
- Cunostinta MS Office ( deplin ). Internet-la nivel de utilizator.
- Responsabilitate,capacitati analitice si de comunicare bine dezvoltate, punctualitate, ,abilitati de negociere, lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:
- Facilitarea incheierii contractelor cu furnizorii interni,negocierea conditiilor contractuale
- Efectuarea comenzilor si livrarilor marfurilor si componentelor
- Organizarea operativa procesului de cautare si livrare a marfurilor.

CONDITII:
- Lucru stabil intr-o companie dinamica
- Colectiv prietenos
- Oficiu amplasat in centrul orasului
- Perfectionarea continua a colaboratorilor in vederea cresterii profesionale

Selectarea candidatilor se bazeaza pe CV-urile : hrf@videosecurity.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть