Compania de producere a mobilei ”TANDEM” activează cu succes pe piața din Republica Moldova deja de 10 ani.

Avînd intenții să continue procesul de dezvoltare dinamică compania anunță concurs pentru ocuparea următorului post vacant:

Manager achiziţii

Responsabilități:
1. Executarea corelaţiei cu furnizorii de produse;
2. Dirijarea procesului de transportare a mărfurilor;

3. Realizarea corespondenţei de afaceri, precum şi a convorbirilor telefonice;
4. Organizarea, executarea, controlul, monitorizarea procesului de achiziţie;
5. Negocierea preţurilor şi a termenilor de livrare a produselor;
6. Verificarea respectării termenelor de livrare contractuale;
7. Lucrul cu documentaţia;
8. Monitorizarea procesului de livrare, vânzări, etc.
9. Supervizarea comenzilor interne de mărfuri şi rapoarte transmise către furnizori;
10. Analiza pieții.

Cerinţe:
1. Studii superioare;
2. Abilități de organizare, comunicare și negociere;
3. Abilități de lucru cu documentele;
4. Cunoașterea limbii române, ruse;
5.  Abilitatea de a comasa cu un volum mare de informaţie;
6. Bune cunoştinţe MS Office, Excel;
7. Acurateţe, punctualitate, onestitate, organizare, operativitate.

Compania oferă:
- posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare;
- mediu plăcut de lucru;
- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu.

O echipă tînără şi de perspectivă te aşteaptă!

Chisinau, str. Milescu Spataru 8/5
Tel. 079017778
Site: www.tandem.md
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: hr@tandem.md   , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.
Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes!

Chisinau,  str. Milescu Spataru 8/5
Tel. 079017778
Е-mail: hr@tandem.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть