Compania
“ZIKKURAT - MARKET”
anunţă concurs pentru funcţia de:

Manager achiziții Departament: instalații de alimentare cu gaz, apă și canalizare

Cerinţe:

  • Abilități analitice și de comunicare;
  • Experiență într-o poziție similară.

Responsabilități:

  • Definirea, dezvoltarea și optimizarea matricei sortimentului de produse;
  • Participarea la dezvoltarea planogramelor;
  • Organizarea procesului de achiziții a produselor și promovarea în rețea.

Noi oferim:

  • Echipă profesionistă, colectiv tînăr, atmosfera prietenoasă;
  • Conexiune corporativă mobilă;
  • Pachet social complet;
  • Salariu motivant, apreciat în urma negocierii personale.

Notă: În tema scrisorii indicaţi postul la care candidaţi.
Vor fi contactați doar candidații selectați în baza CV-urilor.

Expediaţi-ne CV-ul cu foto pe adresa de e-mail: hr@market.zikkurat.md

Informaţii suplimentare la tel. (022) 577 002;

                                                          068 401 440.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть