"CARMEZ  PROCESSING" SRL

Anunta supliinirea postului vacant:

Maistru semifabricate

Cerinte:

Studii: superioare in domeniul de prelucrare a carnii;
Vechime: minim 3 ani intr-o pozitie similara
Cunostinte legate de ISO 22000:2005;

Alte ceritne: corectitudine, seriozitate, calm, receptivitate, cunostinte despre igiena in industria alimentara, capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, capacitate de deductie logica;
• coordoneaza, îndruma, controleaza si raspunde de întreaga activitate din cadrul sectiei;
• repartizeaza personalul din subordine pe locuri de munca, conform cu necesitatile realizarii productie, folosirii optime a capacitatilor de productie;
• raspunde de încarcarea cu atributii, la capacitate, a întregului personal din subordine, fiecarui salariat repartizându-i sarcini conform fisei postului pe care este încadrat;
• urmareste produsele finite din punct de vedere cantitativ si calitativ .
• la sfarsitul perioadei de proba/ cel putin odata pe an face evaluarea performantelor salariatului din subordine;
• raspunde de mentinerea curateniei in sectia de producere.

Responsabilitati:
• Fabricarea producţiei din carne conform documentaţiei tehnico- tehnologice în vigoare;
• Supravegheaza si coordoneaza activitatea de prelucrare a carnii;
Monitorizarea şi coordonarea activităţii întru realizarea obiectivelor de bază ale sectiei;
• Identificarea problemelor prioritare şi elaborarea planurilor de acţiuni privind realizarea acestora;
• Elaborarea pronosticurilor, ce ţin de dezvoltarea bazei tehnico-materiale a sectiei;
• Organizarea măsurilor necesare antiincendiare, antiseismice pentru protecţia obiectelor, crearea condiţiilor de muncă în conformitate cu cerinţele tehnicii de securitate şi protecţie a muncii;

Oferta:
- pachet salarial atractiv;
- conditii de lucru bune.
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

Așteptăm CV-ul Dumneavoastră pe adresa pe adresa de e-mail: t.nedelea@farmmeatgroup.md
tel.: 0 60690077 / 069409934

E-mail: hr@farmmeatgroup.md
Telefon: +37360690077 / 069409934

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть