Î.M. “MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Magazinier

Cerințele postului:
- Studii medii de specialitate;
- Cunoștințe de operare PC (MS Office);
- Cunoștințe de contabilitate primară (evidența în sistemul de evidență contabilă 1C)

- Cunoștințele de bază în Excel constituie un avanataj!
- Rezistența fizică;
- Execuție:
- Disciplină:
- Inițiativă:

Responsabilități:
1. Preia și verifică cantitativ materia primă în baza documentelor de însoțire;
2. Verifică integritatea stocurilor primite în gestiune;
3. Verifică corectitudinea evidenței stocurilor, intrărilor și ieșirilor în programul de evidență contabilă 1C;
4. Pregătește materia primă necesară de eliberat în baza bonurilor de consum;
5. Eliberează și asigură deplasarea materialelor în secțiile solicitante;
6. Predă marfa persoanelor responsabile din secțiile respective și semnează bonurile de primire-predare;
7. Inventarierea periodică și selectivă a stocurilor;
8 .Participă la descărcarea, încărcarea mărfurilor.

Compania ofera:
- angajare oficială;
- salariu competitiv și achitat la timp;
- transport și prânz gratuit;
- un loc de muncă stabil și sigur.

Ne găsiți în mun. Bălți, strada Ștefan cel Mare 128, lângă Inspectoratul Fiscal.

Telefon: 078 20 30 50.

Telefon:
078 20 30 50

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть