Șef depozit

Șef depozit

Ne mărim echipa, și suntem în căutare de un șef depozit!

Noi oferim:

  • Salariu motivant cu perspectiva de creștere.
  • Lucru într-un colectiv tânăr, ambițios și profesionist.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesionale.
  • Beneficii non-financiare (prânz, ceai, cafea din partea companiei).

Responsabilități:

  • Organizarea activității depozitului în vederea recepționării, depozitării și eliberării bunurilor materiale
  • Respectarea procedurilor interne de primire - predare a bunurilor materiale
  • Înventarierea bunurilor materiale
  • Procesul de evidenta a stocurilor de marfuri
  • Organizezi, aranjezi marfurile pe categorii
  • Participi la pregatirea livrarilor catre companii

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Experiența în domeniu de minim 3 ani.
  • Cunoașterea programului 1C versiunea 8 Vînzare (comerț) și depozit.
  • Caracteristici personale: responsabil, prezentabil, punctual.

Grafic de muncă: Luni-Vineri de la 08:30-18:00; Sâmbăta de la 08:30-15:00.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@novaporta.md, iar noi te vom contacta.

E-mail: hr@novaporta.md
Telefon: 069077715

Другие вакансии этой компании

SMM Manager

19 Апреля 2024
Отправить CV

Barista

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть