Angajam:

Lucratori indemanatici in domeniul productiei publicitare

Lucratori indemanatici in domeniul productiei publicitare pentru executie de lucrari in productie si montaj de semnalistica, litere volumetrice, casete luminoase, totemuri etc.

Disponibilitate la deplasari in delegatii de montaj pe termen scurt, in tara.

Descrierea jobului

Productie si montaj lucrari in domeniul industriei publicitare, panouri luminoase, casete si litere volumetrice, semnalistica de interior si exterior.

Descrierea companiei

Suntem o tipografie ce activeaza pe piata din Moldova, cu o experienta de peste 6 ani. Promptitudinea, serviciile şi design-ul de o calitate superioară, precum şi un excelent raport calitate-preţ sunt ceea ce ne recomandă drept lider în acest domeniu de activitate.
Se ofera salariu atractiv, comision si bonusuri lunare.

Daca esti persoana potrivita, trimite CV-ul tau la adresa hr@copycenter.md  si te vom contacta pentru informatii suplimentare.

E-mail: hr@copycenter.md

Telefon: 079928871

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть