Rețeaua de magazine Zoutlet anunță concurs pentru postul vacant de:

Lucrătoare/Lucrător Depozit

Cu extinderea rețelei de magazine de îmbrăcăminte și încălțăminte Zoutlet angajăm lucratori la depozit

Noi oferim:
- condiții bune de lucru (aer condiționat, încălzire)
- salariu stabil de la 5.000 lei și mai mare + bonusuri
- pachet social deplin
- posibilitatati de creștere in cariera
- depozitul este localizat în sect. Botanica

Program de muncă în 2 schimburi:
- 1 schimb: Luni-Vineri de la 8:00 pînă la 16:00
- 2 schimb: Luni-Vineri de la 13:00 pînă la 20:30
- Sîmbătă-Duminica – zile libere

Cerințe:
- studii medii
- atenție, responsabilitate, diligență
- cunoasterea calculatorului, programe Excel, Word (este un avantaj)

Responsabilități:
- primirea și sortarea mărfurilor (îmbrăcăminte și încălțăminte)
- distribuția mărfurilor pe categorii
- etichetarea (încleierea etichetelor de preț)

Tel. 079600824
Expediați CV-ul cu indicarea postului dorit la adresa: zoutlet@mail.ru

Telefon: 079600824
E-mail: zoutlet@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть