Lăcătuș reparator (mecanic/electrotehnist și/sau frigo-tehnist)

Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează:

Responsabilități:

  • Efectuarea comenzilor de reparație a utilajelor de producție;
  • Respectarea instrucțiunilor de lucru referitoare la tehnica securității;
  • Întreținereaa utilajelor.

Cerințe:

  • Experiența pe o pozitie similară minim 3 ani, cunoștințe în domeniul de reparare a utilajelor electrice;
  • Perseverență la locul de muncă;
  • Seriozitate și punctualitate.

Noi oferim:

  • Program de lucru Luni-Vineri, 8:00-17:00 (Pauză de masă 12:00-13:00);
  • Perspectivă de avansare în carieră;
  • Salariu atractiv și adecvat, conform volumului de muncă și care  se negociază în dependență de aptitudinile, profesionalism și stagiul candidatului;
  • Colectiv de muncă tânăr și prietenos;
  • Transport asigurat tur-retur (r.Criuleni, satul Dubăsarii-Vechi)
  • Prânz gratuit;
  • Posibilitate de promovare;
  • Condiții sociale conform prevederilor legale în vigoare.

Amplasarea: r. Criuleni, s. Dubăsarii Vechi

Dacă doriți ca viața dumneavoastră să fie activă și interesantă expediați CV-ul  la adresa de e-mail: hr@nivalli.md
Telefon de contact: 060445516 / 068686498.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 060445516 / 068686498

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть