Compania Amber-Term SRL angajează:

Lăcătuș la exploatarea și repararea utilajelor cu gaze

Lăcătușul la exploatarea și repararea utilajului cu gaze are următoarele atribuții:

  • Execută lucrările de montare și/sau de deservire tehnică a utilajului cu gaze și după caz, a conexiunilor utilajului la sursele de alimentare cu energie electrică, gaze, apă, la sistemul de încălzire, ventilație și la sistemul de evacuare a gazelor arse;
  • Determină cauzele de defecțiune după tipul acesteia, condițiile de apariție și evenimentele de întreținere-reparații existente a utilajului, explică clientului normele de utilizare corectă a utilajului
  • Să ia măsuri de acordare a primei intervenții în caz de accidente;
  • Propune clientului măsuri de întreținere a utilajului, anticipează defecțiunile.

Candidatul ideal:

  • Căutăm o persoană atentă la detalii, responsabilă, bine organizată, comunicabilă și dinamică pentru a se alătura familiei Amber-Term de la sediul nostru din orașul Chișinău str. Vadul lui Vodă nr.68.

Cerințe fată de candidat:

  • Experiență în domeniul minim 2 ani;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe în domeniul normelor tehnice a utilajului, normelor privind securitatea în muncă;
  • Disciplină, onestitate, responsabilitate etc.

Oferim:

  •  Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist  alături de o echipă dinamică și de succes;
  • Telefon mobil de serviciu, pachet nelimitat;
  • Masină de serviciu, instrumente specifice lucrarilor;
  • Instruire profesională inițială și continuă;
  •  Salariu net - de la 8000 lei.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la Departamentul Resurse Umane pe adresa electronică hr.amber@mail.ru   cu specificarea postului.
Telefon: 061000287

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть