Lăcătuş automatică, aparate de măsură şi control

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilităţi:

  • responsabil de buna funcţionare a aparatelor de măsură şi control, mijloacelor de comandă automată;
  • respectarea regulamentuluil intern, securităţii şi sănătăţii în muncă la exploatarea şi reparaţia mijloacelor AMC.

Cerinţe:

  • studii medii sau superioare: electroenergetică, metrologie (aparate de măsură şi control);
  • experienţă de muncă într-un domeniu similar va constitui un avantaj;
  • persoană responsabilă, capabilă de a învăţa, punctuală, atentă la detalii.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • posibilitaţi de creştere în carieră;
  • salariu competitiv şi motivant;
  • dezvoltarea continuă a competenţelor profesionale şi personale;
  • condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut;
  • amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV, care se expediază la poşta electronică: cadre@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть