Kinetoterapeut | Antrenor

Vrei să faci parte din echipa Sport Park?

Anunţăm loc vacant

Cerinţe:

  • Studii în domeniu (obligatoriu)
  • Cunoştinţe de anatomie, fiziologie, nutriţie, terapii alternative/complementare, psihologie
  • Abilități înalte de comunicare, atitudine pozitivă, responsabilitate
  • Constituție atletică, pregătire fizică bună
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă
  • Experiența cel puțin 1 an
  • Flexibilitate la regimul de muncă

Responsabilități:

  • Determină corect afecțiunea persoanei
  • Creează programul de recuperare pentru afecțiunile cele mai des întâlnit.
  • Efectuează antrenamente/ședințe personale și programe de recuperare
  • Oferă recomandări individuale privind tipul de activitate fizică și nivelul de efort fizic admisibil
  • Învață și ajută clienții să utilizeze în mod corespunzător echipamentul sportiv
  • Acordă primul ajutor în caz de accidente

Remunerarea și condițiile de muncă:

  • Nivel înalt de salarizare
  • Posibilitatea de a frecventa gratuit piscina, sala de forță
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională

Persoanele interesate rugăm să expedieze CV- ul cu fotografia inclusa (obligatoriu), la adresa de e-mail: office@sportpark.md.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Ne vedem la SportPark!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть