HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Key Account Manager (companie internationala)

Compania: Companie internationala specializata in B2B pe teritoriul Republica Moldova.

Obiectivul postului: Dezvoltarea Businessului pe piata RM.

Responsabilitati:
- Promovarea produsului;
- Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;
- Semnarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Negocierea și semnarea contractelor;
- Atragerea noilor parteneri;

Cerinte:
- Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
- Preferabil experienta de la 3 ani in vanzari B2B, FMCG, servicii Bancare;
- Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;
- Cunoasterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
- Cunoasterea calculatorului (MS Office)
- Bun negociator;
- Permis de conducere cat B;

Beneficii:
- Graficul 8:30 - 17:30
- Angajare oficiala
- Pachet social
- Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu, tichete de masa
- Participarea la traininguri internationale;

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr40@search4staff.com  sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: “BD3R”

E-mail: rr40@search4staff.com
Telefon: 022 202986, 068503560

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть