Jurist Colector (Юрист-коллектор)

Angajăm:

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare și negociere;
  • Atitudine proactivă și orientare către rezultate;
  • Experiența nu este obligatorie; oferim instruire gratuită.

Responsabilități:

  • Administrarea și monitorizarea portofoliului de debitori;
  • Identificarea, notificarea și contactarea telefonică a debitorilor.

Beneficii:

  • Angajare oficială cu achitare doar la card, pachet social deplin;
  • Salariu atractiv (12 000 - 25 000 lei), în funcție de performanțe;
  • Angajare și achitare din prima zi;
  • Echipă faină, teambuilding-uri interesante ;
  • Reduceri la Clinica privată HARPER MEDKLINIK.

Program de lucru – Full Time /luni – vineri, orele 8:00 – 17:00
Adresa - str. Calea Ieșilor 10B, Chișinău.

Expediați CV-ul la: info@incaso.md cu mențiunea Jurist Colector

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Numai candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

INCASO este o companie recunoscută în calitate de lider pe piața colectării datoriilor și cesiunii creanțelor din Republica Moldova! Incaso are o reputație solidă în colectarea creanțelor neacoperite de gaj sau ipotecă din sectoarele de telecomunicații, creditare nebancară, utilități, bănci precum și alți prestatori de servicii.

NOTA DE INFORMARE PENTRU PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL - https://bit.ly/3OLuFjG

E-mail: info@incaso.mdhr@incaso.md
Telefon: + 373 22 85 37 85
www.incaso.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть