Jurisconsult

IMC Group, Holding care activează cu succes pe piața Republicii Moldova în domeniile Retail, B2B, Comerț și Distribuție Internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Cerințele față de candidat:

  • Studii superioare finalizate în domeniul juridic;
  • Experiență anterioară într-o poziție similară de minim 5 ani;
  • Experiență în drept civil ;
  • Permis de conducere categoria B (posesia automobilului propriu va constitui un avantaj);
  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Cunoaşterea avansată a limbilor: română, rusă;
  • Cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Bune abilităţi de comunicare și organizare, implicare și responsabilitate,atenție la detalii, abilități de analiză și sinteză, orientarea către soluționarea problemelor, rezistenţă la lucru sub presiune și termene stabilite.

Responsabilități:

  • Acordă consultanţă juridică pentru companie oferind soluţii juridice pentru activitatea curentă a societăţii;
  • Reprezintă interesele societăţii în toate problemele juridice în care este angajată și apără drepturile legitime ale firmei în fața autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice;
  • Întocmește și redactează documente juridice – contracte, acte adiționale, cereri, notificări, somații, etc.;
  • Analizează și formulează răspunsuri scrise cu privire la solicitările instituțiilor publice și private;

Condiții de muncă:

  • Regim de lucru 08.00 - 17.00, luni-vineri;
  • Salariu se discută individual la interviu;
  • Pachet social deplin.

La interviu vor fi invitate doar persoanele, care corespund cerințelor.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: receptie@imc.md.

Vă rugăm să indicați poziția pentru care aplicați!

E-mail: receptie@imc.md
Telefon: 078803010

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Diolsem SRL

Jurist

Diolsem SRL • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Invest Credit

Jurist - Colector

Invest Credit • Сегодня, Кишинев

Franzeluța

Jurist

Franzeluța • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV