Jurisconsult (suport pentru afaceri și consiliere clienți)

Compania Rapid Finance angajează:

Responsabilități:

  • Lucrări contractuale: contracte de prestări servicii, contracte administrative, negocierea acordurilor adiționale, a protocoalelor , discuții cu partenerii de afaceri în privința coordonării condițiilor contractuale;
  • Întocmirea și aprobarea: scrisorilor, sesizărilor, reclamațiilor, pretențiilor, proceselor;
  • Interacțiunea cu clienții companiei - persoane fizice: acordarea de consultanță juridică verbală și scrisă, întocmirea documentelor standard;
  • Interacțiunea cu organele de stat, în special ASP;
  • Activitate corporativă: înregistrarea modificărilor la ASP, pregătirea documentelor corporative (deciziile participantului, protocoale, acte);
  • Soluționarea întrebărilor juridice, a sarcinilor stabilite de conducătorul nemijlocit;
  • Gestiunea documentației și evidența registrelor departamentului.

Cerințe:

  • Studii superioare juridice;
  • Experiență: experiență de minim 1 an ca jurist, experiență în interacțiunea cu organele de stat, experiență de lucru în sistemele CRM și in organizatii creditare nebancare va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea legislației civile, corporative, a muncii;
  • Atenție si acuratețe în lucrul cu documentele;
  • Abilități: distribuirea timpului de lucru, capacitatea de a lucra independent, capacitatea de a lucra cu documentele în regim de revizuire, capacitatea de a prezenta clar, exact și pe înțeles informații în limba română și rusă, inclusiv cu caracter juridic, atât oral, cât și în scris.

Condiții:

  • Salariu - 15 000 lei NET cu achitare lunară;
  • Program de lucru 5/2 de la 9:00 la 18:00;
  • Perioada de probă - 3 luni;
  • Garanții sociale în conformitate cu Codul Muncii al Republicii Moldova;
  • Birou confortabil în centrul Chișinăului;
  • Posibilitatea de pregătire profesională suplimentară din contul companiei.

Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV cu o fotografie și cu indicarea poziției dorite în subiectul e-mailului la adresa electronică: rapidfinance.CG@gmail.com.
Număr de telefon: +373 68 30 01 78 - Natalia.

Prin trimiterea unui CV, vă dați automat consimțământul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu Legea privind protecția datelor cu caracter personal nr.133

E-mail: rapidfinance.CG@gmail.com
Telefon: +373 68 30 01 78

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть