Zendo Media”, agenția media aflată în proces de dezvoltare dinamică, este în căutare de persoane talentate preocupate de
soluționarea unor sarcini interesante și dornice să se dezvolte pe plan profesional.

Anunțăm selecția candidaților pentru postul de:

Junior media planner / Asistent manager planificare media

Responsabilități:
- acordarea de asistență managerului de linie la elaborarea prezentărilor și rapoartelor cu privire la evaluarea eficienței campaniilor realizate;
- analiza activității concurenților în domeniul publicității;
- adaptarea materialelor creative oferite de client;
- utilizarea suitei de programe MS Office (Power Point și Excel);
- efectuarea analizelor de competitivitate (pentru care sunt necesare abilitatea de a lucra cu datele și a elabora concluzii);
- gestionarea planului media (urmărirea ultimelor evenimente în activitatea clientului), operarea modificărilor în panul media;
- utilizarea bazelor de cercetare AGB, EXPLANE.

Cerințe:
- cunoștințe avansate de utilizare a suitei de programe MS Office (Excel, PowerPoint);
- experiență în utilizarea bazelor de date TNS;
- capacitatea de a lucra și a lua decizii în mod independent;
- cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar și mai sus.

Condiții:
- posibilitatea de a activa în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- salariul mărimea căruia va fi discutată în mod individual cu candidatul selectat;
- oportunități de dezvoltare profesională și personală;
- angajare oficială în cîmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al Federației Ruse;
- pachet social (asigurare medicală benevolă, instruire internă);
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de tineri profesioniști;
- ceai și cafea direct la birou.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: olga.tipordei@zendomedia.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть