Instalator de ventilatoare

Angajăm:

Compania specializată în ventilare cu recuperare, situată în sectorul Botanica, Prana.md angajează Instalator de ventilatoare.

Suntem gata să angajăm persoană responsabilă, care a mai lucrat in domeniul instalațiilor, sau a instalat rețelele de internet, sau a instalat condiționere, etc.

Cerințe:

  • Permis de conducere cat. B;
  • Abilități de socializare și bună comunicare;
  • Atent la detalii, face instalarea cu acuratețe;
  • Buna dispoziție, pozitiv, gata să ajute;
  • Apreciem apariția instalatorului îngrijită și o atitudine profesională la clienți.

Responsabilități:

  • Montarea ventilatorului în gaura deja existentă;
  • Ajutarea clienților, cum trebuie să se folosească de telecomanda ventilatorului.

Oferim:

  • Instruire, încadrare în funcție;
  • Mașină de serviciu;
  • Salariu la timp, inclusiv bonusuri atrăgătoare;
  • Instrumente de lucru;
  • Ceai, cafea;
  • Echipă tînără, pozitivă, unită.
Apelați-ne la numărul 068282555.

Sună acum pentru angajare:
068282555
E-mail: angajator.md@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть