„Grawe Carat Asigurări” angajează, pentru sediul central Chişinău:

Inspector Resurse Umane

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea legislației muncii;
  • Experienţa în domeniul resurselor umane de min. 1 an.
  • Cunoașterea limbilor rusa, româna (fluent) și engleză este obligatorie.
  • Cunoștințe operare PC (Word, Excel - obligatoriu, Outlook, 1-C) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • Abilităţi organizatorice;
  • Capacitate de planificare și stabilire a priorităților;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Capacităţi de negociere;
  • Atitudine pozitivă şi proactivă, spirit de echipă;

Responsabilităţi principale:

  • Planifică, organizează și supervizează activitățile de resurse umane;
  • Asigură interpretarea corectă și aplicarea politicilor de personal ale companiei conform normelor legale și prevederilor CM;
  • Urmărește și aplică prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă;
  • Intocmeste tabelele de pontaj;
  • Intocmeste Darile de seama;
  • Evidenta personalului propriu;
  • Coordonează și organizează training uri pentru angajați;

Oferim:

  • Program de muncă full-time;
  • Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
  • Pachet de compensare atractiv:
  • Oficiul în centrul orașului;
  • Posibilităţi de promovare;

Vă rugăm să trimiteţi CV însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română, pe adresa electronică: job@grawe.md
Vă rugăm să indicaţi în tema din email funcţia pentru care candidaţi Ex: “CV pentru funcţia de Inspector Resurse Umane”
Numai candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi.

job@grawe.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через