Fujikura Automotive MLD este Lider Mondial în domeniul Automotive -  de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.
Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Inspector Resurse Umane – Administrare de Personal

PROFILUL CANDIDATULUI:

  • Studii superioare finalizate cu o experiență minim 3 ani;
  • Cunoașterea legislației muncii RM, studii în juridică sunt un avantaj;
  • Experiență în domeniu minim 3 ani;
  • Experiență în industria de producere constituie un avantaj;
  • Bun comunicator, rezistent la stress, cu o deosebită atenție la detalii;
  • Limbi străine: Rusă; Engleza – mediu;
  • PC și MS Office – utilizator avansat, programele de profil sunt un avantaj.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

  • Este responsabil de întreg procesul de angajare si concediere:
  • Întocmeste Registrul de Evidență al Salariaților
  • Urmăreşte şi răspunde de activitatea de sancționare a personalului conform normelor legale, prevederilor CIM și Regulamentului intern;
  • Asigură suportul administrativ pentru toate departamentele firmei;
  • Asigură interpretarea corectă şi aplicarea politicilor de personal ale firmei;
  • Realizează şi raportează o serie de situaţii cerute de conducerea cu privire la resursele umane din companie;
  • Elaborează şi redactează documentele şi situaţiile cerute de către management;
  • Îndeplineşte alte sarcini ce-i revin postului.

OFERIM:

  • Pachet social complet din prima zi de angajare;
  • Program de lucru: 8 ore pe zi, de luni – vineri, 8:30 – 17:30;
  • Transport gratuit;
  • Creștere profesională.

Vă încurajăm să expediați CV-ul dvstră cu poză pe adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com  în care să indicați funcția pentru care aplicați.

CV-urile sunt analizate în decurs de 5 zile lucrătoare din momentul aplicării.

Candidații potriviți cu cerințele postului vor fi contactați pentru interviu.

Vă mulțumim!

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть