Angajăm:

Inspector in evidenta documentelor

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare finalizate
• Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor (constituie un avantaj);
• Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
• Cunoasterea limbilor româna, rusa, şi engleza (nivel intermediar) este obligatorie ;
• Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ş.a) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
• Abilităţi de organizare;
• Capacităţi de negociere;
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Persoană sociabilă, orientată spre client, atitudine pozitivă şi pro-activă, spirit de echipă;

Responsabilităţi principale:
- Consultarea clienților, primirea şi procesarea solicitărilor;
- Colectarea informaţiilor despre potenţialii clienţi, determinarea necesitatilor;
- Introducerea datelor în sistemele informaționale a Companiei;
- Întocmirea şi încheierea contractelor;
- Evidența documentelor;
- Pregătirea rapoartelor.

Oferim:
• Mediu de lucru competitiv şi motivant, în cadrul unei companii multinaţionale;
• Pachet de compensare atractiv;
• Schimb de experienţă cu alți manageri din cadrul grupului internațional.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul în română sau engleza, la adresa electronică: job@grawe.md

Vă rugăm să indicaţi în tema e-mail-ului funcţia pentru care optaţi “Inspector in evidenta documentelor.”

job@grawe.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через