Menageră | Домработница (f/m)

IMC Group, Holding care activează cu success pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, Comerț și Distribuție internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Responsabilități:

  • curățenie, spălare / călcare, îngrijire, sarcini mici - casă pe pământ

Sector Buiucani, str. Dragomirna

Cerințe:

  • experiență de lucru în familii;
  • disponibilitatea recomandărilor;
  • abilități în lucrul cu toate tipurile de aparate electrocasnice moderne;
  • Salariu se discută individual la interviu;

Se dorește o persoană de încredere, punctuală,  activă,  curată, harnică, ordonată și fără vicii.
Vă rugăm să prezentați scrisori de referință/recomandare de la angajatorii precedenți.

Salariu este negociabil, se discuta la interviu. Graficul de lucru preferabil de luni până vineri.

Обязанности:

  • уборка, стирка/глажка, уход за гардеробом, выполнение мелких поручений - дом на земле

Район - Буюканы, ул. Драгомирна

Требования

  • опыт работы в семьях, наличие рекомендаций; хорошая скорость работы, старательность, чистоплотность, порядочность, навыки работы со всеми видами современной бытовой техники, трудолюбие.
  • зарплата обсуждается по итогам собеседования;

Пожалуйста, предоставьте рекомендательные письма предыдущих работодателей.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la receptie@imc.md, indicând poziția la care doriți să aplicați sau apelati la numarul de telefon 078803010.

078803010
E-mail: receptie@imc.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV