"CARMEZ   PROCESSING" SRL

Anunta supliinirea postului vacant:

Inginer utilaj de producere

Responsabilități:
• Determină corect cerinţele prin citirea şi interpretarea desenelor / instrucţiunilor şi specificaţiilor tehnice.
• Alege şi verifică materialele în conformitate cu normativele stabilite
• Măsoară şi trasează, utilizând instrumente şi unelte corespunzatoare, conform desenului sau specificaţiilor tehnice.
• Verifică si intretine utilajul de producere la fabrica de prelucrare a carnii.
• Întocmeşte aportul de reparaţii conform procedurilor interne.
• Verifică sistemul de răcire a utilajului şi a timpului de lucru stabilit al acestuia.
• Alege, montează şi fixează sculele prelucratoare: cuţitul corespunzător cerinţelor, verifică strângerea conform procedurii de lucru.
• Execută dezasamblarea utilajului respectând secvenţa de operaţii specificată în cartea / fişa tehnică.
• Identifică vizual şi / sau prin citirea schemelor tehnice subansamblele defecte sau cu uzură avansată.
• Examinează, verifică subansamblele defecte sau cu uzură avansată folosind instrumente şi tehnici de măsurare corespunzatoare.
• Citirile şi măsurătorile sunt interpretate comparativ cu valorile specificate în documentaţia tehnică.

Cerinţe:
• Studii superioare în domeniul ingineriei (mecanica).
• Experienţa de muncă va constitui un avantaj.
• Cunoştinţe de operare PC.

Oferta: pachet salarial atractiv, conditii de lucru bune, posibilitati de dezvoltare profesionala.

Așteptăm CV-ul Dumneavoastrăpeadresa pe adresa de e-mail: t.nedelea@farmmeatgroup.md
tel.: 0 60690077 / 069409934

E-mail: t.nedelea@farmmeatgroup.md
Telefon: 0 60690077

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть