Inginer – termotehnician, fabrica de conserve din or.Orhei

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilităţile principale:

  • organizarea procesului producerii energiei termice;
  • asigura aprovizionarea întreprinderii cu energie termică în cantitatea şi calitatea necesară pentru funcţionarea normală şi fără întrerupere a liniilor tehnologice de producere.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • studii medii/superioare în domeniul de exploatare a sistemelor termoenergetice;
  • experienţă de muncă 5 ani.

Calităţi personale:

  • responsabil;
  • punctual;
  • spirit de echipă;
  • capacitate de a învăţa.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • amplasare geografică a locului de muncă în or. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть