Lafarge Ciment (Moldova) S.A.din or. Rezina, Moldova,  in cadrul dezvoltarii sale cauta candidati pentru ocuparea pozitiei de:

Inginer tehnolog in producerea cimentului (Rezina)

Cerinte:

  •  Studii superioare in domeniul tehnologiei materialelor de constructie (ciment);
  • Absolventi sau specialisti cu experienta in domeniu;
  • Cunoştinţe de limba romana , rusa si engleza;
  • Cunostinte in coordonarea de proiecte si echipe in procesul tehnologic;
  • Operare PC (Microsoft Office, softuri tehnice – Visio, Autocad).

Competente individuale:

  • Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de echipa ;
  • Responsabilitate si orientare spre rezultat;
  • Capacitate de concentrare pentru realizare de obiective;
  • Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
  • Tenacitate şi consecvenţă în rezolvarea problemelor;
  • Disponibilitate de a locui in Rezina;
  • Adaptare la un program de lucru in regim non-stop (schimburi);
  • Abilitati de instruire pentru dezvoltarea personalul de executie din domeniul procesului tehnologic.

Responsabilitati:

  • Coordonarea procesului tehnologic de fabricatie: materie prima, clincher şi ciment;
  •  Asigurare a cantităţii / calităţii corespunzătoare a productiei cu respectare a normelor de Securitate si Sanatate in Munca şi a Mediului ambiant;
  • Responsabilitate realizării prevederilor bugetare în acest sector;
  • Conducerea activitatii in regim non-stop (schimbului) pentru realizarea programelor de producţie stabilite;
  • Iniţierea activităţilor de modernizare şi îmbunătaţire a procesului tehnologic;
  • Controlul respectarii normelor de Securitate si Sanatate in Munca şi a Mediului ambiant.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  •  Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala.

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul in adresa Lafarge Ciment (Moldova) S.A., în atentia Departamentului Resurse Umane: or. Rezina, str. Viitorului Nr.1, tel. (+373) 254 55-272, fax. (+373) 254 55-549,
e-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Web/site: www.lafarge.md
Vor fi contactate numai pesoanele selectate pentru interviu.

E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Telefon: 254 55-272

Fax: (+373) 254 55-549
Web: www.lafarge.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть