Compania PRO HR, specializată în oferirea serviciilor externalizate de resurse umane - HR Outsourcing, anunță concurs de angajare pentru funcția:

Inginer-șef

Responsabilități:
- Organizarea lucrului serviciului, coordonarea subdiviziunilor, lucrul cu personalul, sistemul de remunerare si motivare, disciplina de productie;
- Elaborarea problemelor tehnice, schitelor, planul orarului de executare a lucrului;
- Cautarea subaltenilor, efecuarea tender-elor si incheierea contractelor;
- Lucrul cu documentatia de proiectare si executare, analiza costurilor si corectitudinii de solutii de proiectare;
- Gestionarea lucrarilor in curs privind repararea si deservirea de catre departament;
- Controlul calitatii lucrarilor efectuate, identificarea si controlul eliminarilor defectelor identificate;
- Controlul materialelor, echipamentelor, documentatiei de exploatare;
- Organizarea expertizelor, primirea, prezentarea lucrarilor, punerea in functiune a instalatiilor;
- Organizarea exploatarii si repararii retelelor;
- Consultantia tehnica si selectarea echipamentelor;
- Elaborarea propunerilor tehnice si comerciale;
- Primirea si procesarea comenzilor clientilor, pregatirea tuturor documentelor necesare;
- Evidenta de instalare, reparare si deservire;
- Mentinerea bazei de clienti.

Ce aptitudini trebuie sa aveti:
- Experienta de lucru in calitate de inginer sef de peste trei ani.
- Cunostinte de management si lucru a sistemelor de inginerie (incalzire, climatizare, ventilare, alimentare cu apa, canalizare, gaz, curent electric);
- Cunoasterea documentatiei normative, cunostinte si abilitati de elaborare si intretinere a documentatiei tehnice si de raportare;
- Cunoasterea regulilor si a normelor privind sanatatea si securitatea in munca;
- Studii tehnice superioare;
- Cunoasterea limbilor romina si rusa ( engleza - un avantaj);
- Utilizator excellent de PC (Word, Excel, Mail, programul de selectie a pompelor);
- Vorbire corecta si increzuta, capacitatea de a convinge, gindire tehnica;
- Comunicabilitate, responsabilitate, auto-organizare, seriozitate, punctualitate, angajament;
- Automobil personal - binevenit.

Noi oferim:
- Birou confortabil in centrul orasului;
- Atmosfera prietenoasa si respect reciproc;
- Angajare oficiala;
- Pachet social complet;
- Prime lunare pentru munca productiva

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de email prohr.md@gmail.com

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть