Inginer secția îmbuteliere

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:
⦁ planificarea și organizarea întreținerilor tehnice (ÎT) și reparațiilor (RC și RK) a utilajului prin asigurarea respectării proceselor tehnologice / standardelor;
⦁ asigurarea respectării regulilor de exploatare tehnică a utilajului tehnologic;
⦁ identificarea soluțiilor tehnologice/ tehnice în scopul îmbunătățirii indicatorilor economici productivitate / profitabilitate;
⦁ organizarea procesului de lucru / organizarea personalului la procese;
⦁ asigurarea respectării regulilor de securitate și sănătate în muncă de către personalul secției, etc.

Cerinţe faţă de candidat:
⦁ experiență de lucru în domeniul tehnic;
⦁ cunoaşterea specificului utilajului din industria alimentară;
⦁ posedarea limbilor rusă, engleză;
⦁ cunoașterea pachetului MS Office.

Oferim:
⦁ salariu competitiv;
⦁ prânz asigurat de companie;
⦁ asigurare medicală benevolă care include mai multe beneficii;
⦁ bonus lunar la salariu;
⦁ al 13-lea salariu;
⦁ telefon mobil și pachet telefonie inclus;
⦁ susținere și ghidare pe durata perioadei de încădrare;
⦁ traininguri profesionale în scopul dezvoltării continue;
⦁ oportunitatea de a împărtăși experiențele, cunoștințele și expertiza dvs. cu colegi entuziaști din același domeniu;
⦁ oportunitatea de a crește professional într-o companie cu capital strain, etc.
⦁ Persoanele interesate rugăm să trimită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
T: 022 885 219
M:  0(79) 706641

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
T: 022 885 219 / 0(79) 706641

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через