Angajăm:

Inginer (Romania)

LOCATIE: ROMANIA

Persoana selectata va fi responsabila pentru interventii de urgenta la sistemele tehnice

CERINTE

  • absolvent studii superioare tehnice
  • cunostinte solide de desen tehnic, excel si autocad
  • experienta intr-o pozitie similara intr-un departament de productie,
  • constituie avantaj
  • cunostinte tehnice solide privind procesele de productie
  • cunostinte de limba engleza: scris/vorbit la nivel mediu
  • foarte buna capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii
  • persoana constiincioasa, dinamica, proactiva si comunicativa

RESPONSABILITATI

MASPEX ROMANIA este lider pe mai multe segmente de pe piata din Romania. Maspex Romania apartine Grupului Maspex Wadowice, una dintre cele mai mari companii din industria alimentara din Europa Centrala si de Est. România reprezintă pentru Grupul Maspex o a doua piaţă ca mărime, după Polonia, atât din punctul de vedere al cifrei de afaceri şi al investiţiilor efectuate, cât şi al puterii de cumpărare. Grupul Maspex a intrat pe piaţa românească în anul 1996, iar în prezent este unul dintre cei mai mari investitori polonezi în România. Produse precum: sucurile pentru copii Tedi, nectarurile şi sucurile de fructe Tymbark, ciocolata caldă şi cappuccino La Festa, ceaiurile instant Ekland, crema pudră pentru cafea Coffeeta, biscuiţii săraţi (crackers) şi covrigeii (brezels) Salatini, apa minerală şi plată Rio Bucovina ocupă un loc important în preferinţele consumatorilor români. De aceea, Grupul Maspex
pune un accent deosebit pe dezvoltarea angajatilor sai.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть