Suntem în cautare de:

Inginer Proiectant

Suntem în cautarea unui Inginer Proiectant pentru elaborarea sistemelor de automatizare a depozitelor. Candidatul va fi responsabil de proiectarea elementelor mecanice si electrice cu elemente de mecatronică și robotică ale echipamentelor noastre pentru depozite.
Aplică dacă ai abilitățile necesare și vrei să fii parte a unei echipe dinamice.

Responsabilități:

  • Elaborarea proiectului de design pentru echipamentul electromecanic din depozit.
  • Utilizarea specificațiilor componentelor furnizorilor pentru a satisface cerințele de proiect;
  • Comunicarea cu furnizori pentru identificarea materialelor optime;
  • Implicarea în procesul de instalare și punerea în funcțiune a sistemelor;
  • Teastarea și, dacă este necesar, ajustarea conceptelor;
  • Facilitarea comunicării între client și managerul de proiect ce ține de aspectele de proiectare.

Suntem în căutarea unei persoane care are:

  • Studii în domeniu (ex. automatizări, mecanică, electrică);
  • 2+ ani de experiență relevantă;
  • Cunoștințe de electromecanica și mecatronică;
  • Cunoștințe de AutoCAD;
  • Abilități de folosire a MS Office;
  • Engleza la nivel mediu spre avansat;
  • Cunoștințe de E-Plan reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe de logistică a depozitelor reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Echipă dinamică și energică;
  • Oportunități de instruire și lucru în Olanda;
  • Asigurări de sănătate facultative;
  • Achitarea prânzului.

Pentru mai multe poziții și detalii despre companie vizitează  http://isd-soft.com/careers

Pentru a aplica, trimite CV-ul la adresa:
talent@inthergroup.com

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть