Compania INOX PLUS - lider în comercializarea materiei prime și producerea confecțiilor metalice, anunță selectarea personalului pentru funcția vacantă de:

Inginer Proiectant

  Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
  Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
  Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

  Noi oferim:
- Angajare oficiala, pachet social complet;
- Salariu de la 7 000 15 000 lei, cu perspectiva de crestere;
- Posibilitate de avansare profesională;
- Telefon corporativ;
- Oficiu modern si o atmosfera de lucru placută;
- Ceai și cafea nelimitat!

  Responsabilități principale:
- Realizarea notelor de calcul și desenelor de execuție, planuri de detaliu;
- Proiectarea confectiilor după cerințele clienților;
- Conducerea proceselor tehnologice.

  Cerințele companiei:
- Studii superioare sau medii în domeniul ingineriei proiectorii de masini;
- Cunoașterea limbii române și ruse;
- Cunostințe tehnice și de proiectare;
- Cunoașterea programelor Auto CAD, 2D, (Solidworks  3D - constituie un avantaj);
- Experiența in domeniu  - avantaj;
- Caracteristici și aptitudini: ambiție, responsabilitate, amabilitate, fire dinamică și pozitivă.

Dacă ești dornic de a face parte din echipa noastră, expediază CV-ul la adresa electronica: hr@inoxplus.md
Tel: 079 809 888

E-mail: hr@inoxplus.md

Tel: 079 809 888

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть