Compania "Tronex-Com" activează cu succes pe piaţa republicii Moldova mai mult de 18 ani, oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.

Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul:www.tronex.mdwww.stillferro.com

Angajam:

Inginer proiectant

Noi Oferim:
- Lucru într-o întreprindere stabilă, în dezvoltare dinamică, care ocupă un loc de lider pe piață în domeniul său de activitate
- Pachet social complet
- Nivelul de remunerare se negociază la interviu
- 50% compensarea costului prinzului in cafenea,situata pe teritoriul intreprinderii
-Telefon de lucru.

Program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).
 Locatia: Chisinau, str. Soseaua Balcani 3A ( sectorul.Buiucani).

CERINȚE CĂTRE CANDIDAT:
 - absolvent al UTM este posibil si fara experienta (Departamentul Design Industrial şi de Produs);
- Intocmirea desenelor tehnice si a documentatiei tehnice
  -Cunoasterea terminologiei materialelor utilizate ;
- Proiectarea pieselor de la concept pina la implimentarea  in productia de serie.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
- Competenta de perfectare a documentatiei tehnice conform standardelor ESKD

CV-urile  le puteți expedia la adresa: hr@tronex.md

Dacă citind anunțul te-ai gîndit: Este despre mine! expediază un CV la adresa electronică: hr@tronex.md  ,sau apelează la numărul 060468333

Te așteptăm cu drag in echipa noastră.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть