Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Inginer Mentenanta Cladiri

CERINTE DE BAZA:

  • Studii superioare în domeniul Tehnic/Electric;
  • Experiență în mentenanța de clădiri și deservirea echipamentelor adiacente clădirii (stații de transformare electrice, compresoare de aer, generatoare electrice, cazangerii, stații antiincendiu, etc );
  • Cunoștințe PC, MS Office;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleza nivel mediu.

RESPONSABILITATI DE BAZA:

  • coordonarea lucrărilor de mentenanță;
  • urmărirea comportării în exploatare a construcțiilor;
  • gestionarea arhivei documentelor referitoare la clădiri;
  • relația cu furnizorii de materiale și servicii;
  • analiza și monitorizarea graficelor de lucrări;
  • evaluarea și supervizarea calității lucrărilor;
  • supervizarea schemelor tehnologice de instalații, schemelor electrice și de automatizări;
  • menținerea costurilor în bugetele alocate.
OFERIM:

·         oportunități de creștere profesională;
·         pachet salarial motivant;
·         transport gratuit;
·         program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30.
Asteptam CV-ul Dvs la adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com

Mulțumim!

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть