Compania Farmaceutică cu Capital Străin EUROFARMACO SA anunță concurs pentru suplinirea poziției vacante de:

Inginer - Mecanic

Persoanele care nu întrunesc cerințele indicate în ofertă rugăm să nu trimită CV Compania Farmaceutică cu Capital Străin EUROFARMACO SA anunță concurs pentru suplinirea poziției vacante de: Inginer - Mecanic în Departamentul Tehnic.
Cerințe:

  • Studii superioare finisate în domeniul tehnic
  • Asigură revizia și întreținerea utilajului
  • Perfectarea corectă a actelor și documentelor în vigoare
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate
  • Cunoasterea limbilor romană și rusă
  • Experiență anterioară
  • Persoană responsabilă

Responsabilități:

  • Coordonarea activitații
  • Atenție sporita la detalii
  • Aptitudini organizatorice
  • Dedicare in exercitarea atribuțiilor de muncă

OFERIM:

  • Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale conform Legislației RM
  • Tansport
  • Tichete de masă
  • Programe de pregătire profesională

Date de contact: Șos. Hîncești nr.10
Tel. 026876061 s. Sociteni
Mob.079332282 r. Ialoveni
Adresa de mail: alina.marineac@ropharma.ro

Persoanele care nu întrunesc cerințele indicate în ofertă rugăm să nu trimită CV

Adresa: Șos. Hîncești nr.10, s. Sociteni, r. Ialoveni
Telefon: 026876061, 079332282
Adresa de e-mail: alina.marineac@ropharma.ro

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть