Lafarge Ciment (Moldova) S.A. din or. Rezina, Moldova,  in cadrul dezvoltarii sale cauta candidati pentru ocuparea posturilor de:

Inginer-laborant in Centrul de Incercari Betoane Chisinau (CIB)

Profilul candidatului:

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul constructiilorsau materialelor de constructii – tehnolog si experienta in domeniu;
  • Cunoastere a limbilor locale in Republica Moldova: romana/rusa si o cunoastere a limbii engleze constituie un avantaj;
  • Cunoastere pachet MS Office;
  • Deschidere spre comunicare verbala si scrisa;
  • Capacitate inalta de analiza a proceselor de control calitate, evaluare si sinteza;
  • Certificare in SSMconform cerintelor nationale.

Competente individuale

  • Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de echipa ;
  • Responsabilitate si orientare spre rezultat ;
  • Capacitate de concentrare pentru realizare de obiective;
  • Dorinta permanenta de perfectionare a proceselor de analize a conformitatii produsului;
  • Tenacitate şi consecvenţă în rezolvarea problemelor;

Responsabilitati

  • Efectuare corectă şi la timp a tuturor analizelor de laborator conform procedurilor si documentelor normative tehnice;
  • Raspunde de consumul, conservarea si utilizarea materialelor;
  • Receptioneaza obiecte de incercat si conlucreaza cu reprezentantii CIB;
  • Raspunde de mentenanta echipamentelor din CIB;
  • In caz de necesitate interprinde actiuni preventive;
  • Inregistreaza/monitorizeaza valorilor parametrilor calitativi;
  • Respectarea normelor de Securitate si Sanatate in Munca şi a Mediului ambiant.

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV in adresa Lafarge Ciment (Moldova) S.A.:
or. Rezina, str. Viitorului Nr.1, in atentia Departamentului Organizare si Resurse Umane,
tel. (+373) 254 55-452,
e-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Vor fi contactate numai persoanele selectate pentru interviu. Va multumim!

E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Telefon: (+373) 254 55-452

Web: www.lafarge.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть