Instalco S.R.L.
Angajează

Inginer in Service Center

Compania ÎS "Instalco" SRL angajeaza ingineri in Centrul de Deservire Tehnicaservica.

Cerinte:

• Studii medii sau superioare
• Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca, dispus uneori la program prelungit;
• Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, serioasa, agila, capabila de lucru in echipa.
• Cunostinte minime de operare PC;
• Posedarea limbilor română si rusă;
• Disponibilitate de a insusi cunostinte tehnice noi;
• Capacitate foarte buna de comunicare cu clientii;
• Permis de conducere categoria B.

Se saluta:

• Experienta anterioara privind service-ul si deservirea centralelor termice, instalatiilor de incalzire, instalatiilor de aer conditionat/ climatizare, etc.;
• Calificare in domeniul centrale termice, frigotehnie sau calificare in automatizari, instalatii electrice, electronice;
• Capacitati de citire si interpretare ale planurilor electrice si automatizari

Domeniul de lucru:

• Service si intretinere periodica pentru echipamente de tip: centrale termice, incalzire, aer conditionat, climatizare, ventilatie;

Responsabilitati:
• Remedierea defectiunilor la sediul clientului;
• Lucrari de intretinere periodica/ revizii;
• Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
• Propunere solutii tehnice;
• Gestionarea pieselor de schimb folosite;
• Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
• Acces la cele mai noi cunostinte in domeniul sistemelor de incalzire si climatizare;
• Cursuri de perfectionare;
• Mediu de munca dinamic si posibilitate de dezvoltare profesionala.
• Echipament de protectie si autoturism puse la dispozitie de companie.

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul service@instalco.md

E-mail: service@instalco.md

E-mail: service@instalco.md
Tel.: 022 474083, 022 471536, 069569694

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через