Inginer Energetician | BĂLȚI, MD

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Studii superioare / tehnice în energetică
  • Experiență în domeniu constituie un avantaj
  • Cunoștințe avansate de limba română; limba engleză constituie un avantaj
  • Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, spirit practic, atitudine pozitivă

RESPONSABILITĂȚI

  • Coordonarea și evidența efectuării lucrărilor de mentenanță
  • Deservirea și reparația utilajelor tehnice
  • Planificarea și organizarea lucrărilor de întreținere a utilajelor de producție, a încăperilor și întregului teritoriu al companiei
  • Controlul calității lucrărilor de mentenanță

COMPANIA OFERĂ

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Condiții de lucru la standarde europene
  • Tichete de masă

CUM APLICAȚI
Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com, sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str. Aerodromului nr. 1 / str. Industrială 4, mun. Bălți.

Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: 0601 00 928; 0790 00 969; 0231 89 300.

Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.

Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii găsiți accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati/

E-mail: Moldova.HR@gg-group.com
Telefon: 0601 00 928; 0790 00 969; 0231 89 300

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть