B.C. „Victoriabank” S.A. anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Inginer electronist

Serviciul suport bancomate
Secţia Dezvoltare și suport infrastructură
Directia carduri-dezvoltare si suport

Beneficii:
• salariu competitiv și alte avantaje financiare
• program de muncă stabil
• tichete de masa în valoare de 45 lei/zi
• investigatii medicale profilactice
• oportunități de dezvoltare profesională

Atribuţiile de bază şi responsabilităţile postului:
• Monitorizarea activităţii bancomatelor, înlăturarea erorilor şi soluţionarea situaţiilor excepţionale
• Asigurarea exploatării tehnice a bancomatelor
• Administrarea executării sarcinilor tehnice/tehnologice, ce ţin de utilaje
• Executarea lucrărilor de instalare şi punere în funcţiune a bancomatelor

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare cu profil economic / tehnic / IT
• Cunoaşterea sistemelor operaţionale, sistemului Way4, etc.
• Cunoașterea limbii engleze

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV la adresa de e-mail: hr@vb.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 57 63 94

E-mail: hr@vb.md
Telefon: 022 57 63 94

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть