Inginer electric

Compania EUROLUMINA, principalul furnizor al producției de cabluri și conductoare și celei electrotehnice, anunță concurs pentru ocuparea următorului post vacant:

Responsabilități funcționale:
- Asistență tehnică și consultarea managerilor in probleme tehnice

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate in inginerie electrică
- Experiență de muncă
- Cunoașterea limbilor română si rusă

Compania oferă:
- Salariu - 15000 lei
- Program de lucru: 5 zile pe săptămână, de la 8.30 la 17.30;
- Compensare convorbirilor telefonice in scop de serviciu;
- Creștere profesională (instruire, training-uri);

Angajatilor nostri garantam:
- Muncă interesantă într-o companie de succes și continua dezvoltare;
- Salarii decente și la timp;
- Angajare oficială (pachet social complet).

Solicităm candidaților care corespund tuturor cerințele sus-mentionate să trimită CV-ul cu indicarea functiei pentru care opteaza.

E-mail: hr@1000kw.md
Telefon mobil: 069544134
www.1000kw.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть