Inginer Devizier

Compania de construcţii "Promstroi-Grup" angajează:

Inginer la lucrări de proiect şi deviz Promstroi-Grup S.A. – Compania de proiectare şi construcţie a clădirilor industriale şi comerciale anunţă concursul la postul vacant de Inginer la lucrări de proiect şi deviz cu experienţa.

Cerinţe:

  • DORINȚĂ DE DEZVOLTARE/PERFECȚIONARE PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚIEI!
  • Studii superioare tehnice
  • Cunoaşterea calculatorului, a programei WinSmeta2000
  • Cunoaşterea documentaţiei normative privind intrebările de formare a preţurilor în construcţie, a preţurilor comerciale, legislaţia în construcţie
  • Aptitudenea de a lucra cu desenile tehnice
  • Capacitate de a lucra independent

Responsabilităţi:

  • Verificarea şi întocmirea documentaţiei privind devize în construcţie, stabilirea preţurilor
  • Întocmirea actelor privind lucrări efectuate
  • Înşelare la socotitul proiectelor, verificarea volumelor conform schiţelor
  • Pregătirea documentaţiei pentru trecerea la pierderi
  • Efectuarea controlului conform volumului lucrărilor şi a preţurilor lucrărilor effectuate
  • Întocmirea planurilor şi rapoartelor privind venitul conform contractelor, actelor de pierderi
  • Verificarea volumului lucrărilor la obiecte
  • Analiza sistematică a preţurilor privind lucrările în construcţie

Termeni și condiții:

  • Pachet social complet
  • Salariu atractiv
  • Acces nelimitat si gratuit la convorbiri mobile
  • Prânzuri gratuite
  • Achitarea cheltuielilor de transport

Așteptăm CV-ul d-stră indicarea functiei vacante la: hr.promstroi@gmail.com.
Telefon de contact: 078808108

Site web despre companie: www.promstroi.md
Site web despre construcții și proiectarea noastră: www.profi.promstroi.md
Pagina Facebook: https://www.facebook.com/promstroi.grup/

E-mail: hr.promstroi@gmail.com
Telefon: 078808108
Web: www.profi.promstroi.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть