Operator devize | Сметчик

HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Compania Art-Granit, producator de articole din piatra naturală (blaturi de bucatarie, baie, trepte, chiuvete) angajează OPERATOR DEVIZE!

Ne-am înțelege de minune dacă deții:

  • Studii economice/in contabilitate  sau tehnice-constituie avantaj;
  • Persoană atentă, cu abilități de tenacitate și exactitate, responsabilă;
  • Îți place matematica și geometria;
  • Abilități de lucru în softuri de proiectare-constituie avantaj;
  • Experiență în elaborare de devize de cheltuieli/смете.

Responsabilități:

  • Recepționarea comenzilor de la manageri de vînzări ce tine de: tipul de produs solicitat de client, dimensiuni de produs, servicii aditionale în CRM;
  • Elaborarea ofertei de preț, devizelor de cheltuieli;
  • Introducerea datelor necesare, in dependenta de proiect, în softul pus la dispoziție;
  • Transmiterea ofertelor de pret calculate catre managerii de vinzari.

Benefiicii:

  • Salariu competitiv, (de la 12 000 MDL) negociat in functie de experienta și competențe;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și financiară;
  • Instruire internă și traininguri externe asigurate de companie;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 069000527

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть