Din grupul de companii Purcari Wineries PLC fac parte Vinariile Purcari, Bostavan, Bardar si Crama Ceptura (România). Noi apreciem Pasiunea, Dedicatia si Competenta profesionala, combinate cu un grad inalt de responsabilitate.

Inginer Constructor

Beneficii:

  • Program de lucru part-time
  • Salariu competitiv
  • Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
  • Prețuri speciale la produsele companiei
  • Telefonie mobilă corporativă
  • Tichete de masă

Responsabilitati:

  • Coordonarea lucrărilor de construcție și reparație a edificiilor întreprinderii
  • Coordonarea, organizarea și gestionarea echipei de lucru
  • Elaborarea devizului pentru lucrările de construcție
  • Asigurarea executării calitative și la timp a tuturor proiectelor de construcție
  • Detașări de serviciu la fabricile entității

Studii și experiență:

  • Studii superioare de profil
  • Experienţă similară de minim 3 ani
  • Vaste cunoștinte teoretice și practice în domeniul construcțiilor
  • Cunoștințe legislative în domeniul construcțiilor
  • Cunoașterea la nivel avansat a MS Office

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через