Inginer Calitate - Customer Service

Fujikura Automotive MLD este Lider Mondial în domeniul Automotive -  de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.
Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Profilul candidatului:
1. Studii superioare tehnice;
2. Experienta in controlul calitatii produsului, (preferabil in domeniul automotive, productie cablaje);
3. Bune competente de comunicare;
4. Limbi straine: engleza (germana constituie un avantaj):
5. MS Office – avansat;

Responsabilitati de baza:

  • Gestioneaza procesul de interactiune cu clientul, raspunde solicitarilor, efectueaza verificarile conform procedurilor interne.
  • Verifica daca produsul  indeplineste toate cerintele specificate in normele si documentatia interna, sau externa (client), in special conformitatea cu specificatiile si cotele venite de la client;
  • Creeaza planul de actiuni in urma auditului de produs conform solicitarilor clientului;
  • Verifica indeplinirea cerintelor clientului in conformitate cu standartele de calitate si realizeaza rapoartele corespunzatoare;
  • Colaboreaza cu celelate departamente pentru a asigura indeplinirea obiectivelor de calitate.

OFERIM:

- Pachet social complet din prima zi de angajare;
- Program de lucru: 8 ore pe zi, de luni – vineri, 8:30 – 17:00;
- Transport gratuit;
- Oportunitati de creștere profesională.

Asteptam CV-urile Dumneavoastra la adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com

Va multumim!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть