Încasator or. Cimișlia, Departamentul Administrare Numerar

Maib angajează:

Misiune post:
Asigură desfășurarea activității aferente transportării mijloacelor băneşti și alimentarea cu numerar a bancomatelor aflate în gestiune.

Sarcini și responsabilități:
  • studii medii de specialitate, pregătire specială în domeniu;
  • experiență în transportarea valorilor;
  • deținerea certificatului de frecventarea a cursurilor de pregatire si purtarea armei de foc sau legitimație de pensionar MAI va constitui un avantaj;
  • capacități de a percepe şi a estima riscul aferent activităţii;
  • grad sporit de atenţie, spirit de observaţie;
  • abilități de lucru individual şi în echipă;
  • disponibilitate de lucru în schimburi.
Ce oferim?
  • salariu atractiv;
  • posibilităţi de avansare în funcţie şi mediu de lucru prietenos;
  • program de beneficii și motivare non-financiară;
  • tichete de masă etc.
  Ne vom bucura să facem echipă comună!

Expediază CV-ul la adresa resurseumane@maib.md,  indicând funcția pentru care candidezi și hai să excelăm profesional împreună!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через