Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs pentru functia vacanta de:

HR Recruiter

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplica!

Noi oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Graficul full time, de L-V, de la  9:00-18:00;
  • Oficiul: sectorul Botanica.
Ce asteptari avem de la candidat:
  • Studii superioare finisate;
  • Experiență profesională în domeniul recrutării și selecției de personal – minim 1 an;
  • Cunoasterea limbilor română şi rusă;
  • Abilitatea de autoorganizare și respectarea termenilor limita stabiliti;
  • Persoană sociabilă, comunicabila, atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Gândire strategică și analitică.
Responsabilităţi:
  • Recrutarea  si selectia personalului pentru functiile deschise;
  • Efectuarea interviurilor ;
  • Mentinerea dar si dezvoltarea unei baze de date interne;
  • Dezvoltarea procedurii de motivare si adaptare;
  • Identificarea noilor platforme de recrutare.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 060516065, sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Silvia.Paluta@felicia.md

Vă aşteptăm cu drag!

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Recruiter cu experienta

Rabota.md • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Recruiter

Ecofinance • Сегодня, Кишинев

Рекрутер

Best People • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть