„PfB collection”, compania de recuperare a datoriilor,
ce activează pe piața Republicii Moldova din 2009, anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

HR manager/ Recruiter

Responsabilități:
- identificarea și selectarea personalului de diferite niveluri;
- întocmirea profilului postului vacant;
- plasarea anunțurilor;
- identificarea candidaților și selectarea CV-urilor;
- realizarea interviurilor telefonice cu candidații selectați, coordonarea întîlnirilor lor cu managerul;
- evaluarea și selectarea candidatului potrivit;
- planificarea necesarului de personal, formarea rezervei de personal la solicitarea managerului;
- evidența posturilor vacante acoperite;
- conlucrarea zilnică cu directorul companiei și cu managerii de proiecte.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare (managementul resurselor umane, psihologie, sociologie, alte domenii conexe);
- experiența în recrutare de personal de cel puțin 1 an;
- cunoașterea metodelor moderne de identificare, selectare și evaluare a personalului, recrutare în masă, căutare directă);
- fluență în limba rusă;
- capacitate de a vorbi corect și explicit;
- disponibilitate pentru muncă intensă;
- cunoștințe foarte bune de operare PC;
- energie, perseverență, optimism.

Condiții:
- oportunitatea de a munci în cadrul unei companii mari, stabile, aflate în proces de dezvoltare dinamică, care ocupă un loc de frunte în segmentul de piață respectiv;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- program de lucru: 9:00-18:00 (de luni pînă vineri).

Vă invităm să expediati CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@pfbc.md
Telefon: 060654544 (Olga)

mun. Chişinău, str. Alba Iulia, 75

E-mail: hr@pfbc.md

Telefon: 060 65 45 44

www.pfbc.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть