Hamal (R-nul Criuleni, s. Dubăsarii-Vechi)

 Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează:

Descrierea postului/sarcini:
- Asigură încărcarea și descărcarea mărfurilor

Cerințe față de candidat:
- Capacitate de planificare și îndeplinire a sarcinilor în termenii stabiliți

Oferta:

  • Loc de muncă: Criuleni, s. Dubăsarii-Vechi;
  • Angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
  • Nivelul salarizării conform cerințelor postului.

Persoanele care corespund cerințelor prezentei oferte, sunt rugate să ne contacteze la nr. de telefon: 068686498; 060445563; 068686530.

E-mail: office@nivalli.md
 nr. 068686498; 060445563; 068686530

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через