Compania TOTAL GRAVURA | www.totalgravura.md  lider în producerea articolelor publicitare angajează:

Grafic designer

Responsabilități:

  • Relaționarea cu clienții în vederea identificării și formării comenzilor;
  • Responsabil de proiectarea și dezvoltarea de grafică,
  • Consultarea clienților și executarea maketelor grafice;
  • Coordonarea proceselor de execuție cu scopul realizării serviciilor in termen către client;

Cerințe față de candidat:

  • Demonstrarea abilităților creative, tehnice și analitice;
  • Cunoastințe de operare cu programe editoriale Corel Draw (Photoshop sau altele);
  • Limbi vorbite: română, rusă și italiană (opțional).

Oferim:

  • Experiență de muncă într-o echipă fantastică
  • Salariu motivant + alte avantaje financiare
  • Regim de muncă full time
  • Totul se invata de la zero daca este necesar. Compania asigura training-uri si instruiri.
  • Localizare: Botanica, str. Cernauti
  • Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt;

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: prohr.md@gmail.com    ,
Sau pentru detalii apelați la numărul de telefon: 069503083

E-mail: prohr.md@gmail.com
Telefon: 069503083

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Designer

Moldtelecom • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Designer

Acvila Grup • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!