Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești “JustConsult”S.R.L este în căutarea unui coleg în calitate de:

Ghid clientelă (perfectare cetățenie RO)

Descrierea postului/Responsabilități:
- Întâlnește și conduce clientele companiei către resposabilii de perfectarea dosarelor de cetățenie RO;
- Ghidează clientela companiei cu privire la procedurile și ordinea de perfectare a actelor de obținere a cetățeniei RO;
- Înregistrează și programează clienții companiei în sistemul de evidență a vizitatorilor;
- Consultă în limita competenței sale și oferă informații referitoare la obținerea cetățeniei RO din partea cetățenilor RM;
- Alte sarcini de ordin reprezentativ.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare finisate de profil: juridic, psihologie și etc;
- Vechimea în muncă va constitui avantaj în unul din domeniile de studii menționate, dar nu este obligatorie;
- Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
- Cunoașterea avansată a limbilor română, rusă;
- Persoană organizată, energică, responsabilă, optimistă.

Oferta:
- Pachet salarial atractiv, la care se alătură și beneficiile non-financiare;
- Colectiv tânăr și prietenos;
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Ismail, 81/1, Sectorul Centru;
- Posibilități de avansare în carieră;

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md   (indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 061137060.

E-mail: justconsult@inbox.ru
Telefon: 061137060

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть