Front-End Developer Middle

 Responsabilități:

  • Vei fi responsabil de mentenanța proiectelor interne;
  • Vei dezvolta paginii Web cu design adaptive și cross browser;
  • Vei modifica, optimiza, rescrie codul vechi.

Experiența anterioară:

  • Cu experiență în crearea de interfețe dinamice;
  • Obligatoriu prezența unui portofoliu;
  • Recomandările din partea angajatorilor precedenți constituie un avantaj.

Aptitudini profesionale:

  • Să ai experiența în dezvoltarea site-urilor responsive folosind tehnologii moderne avansate;
  • Să cunoști avansat HTML5 & CSS3;
  • Să ai cunoștinte de bază în PHP si Javascript;
  • Să ai cunoaștințe Bootstrap, UIkit;
  • Să ai cunoștinte în Laravel;
  • Să ai cunoștinte în GIT;
  • Să cunoști aplicarea principiului: “Mobile first”;
  • Să capacități în scrierea codului curat (Clean Code) și bine structurat;
  • Să ai experiență în reviewing/debugging code.

 Compania oferă:

  • Lucru într-un colectiv prietenos, într-o companie stabilă și solidă;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră;
  • Salariu motivant.

Persoanele interesate pot expedia CV  la adresa de e-mail: hr@darwin.md.

De ce Darwin: https://darwin.md/

E-mail: hr@darwin.md

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть